"The House with a Clock in its Walls" Ne Zaman Vizyona Girecek?

  30 Kasım 2017

  27 Okunma

Yıldızlı "The House with a Clock in its Walls" yerli vizyon tarihini aldı.

Jack Black ve Cate Blanchett başrollü fantastik gizem filmi The House with a Clock in Its Walls yerli vizyon tarihini aldı! Komedinin sevilen yüzü Black ile 2 Oscar adayı sahibi Blanchett'ı ürkütücü sularda yüzdürecek olan "The House with a Clock in Its Walls" önümüzdeki yılın sonbaharında vizyonda olacak.

Vizyonu için 21 Eylül 2018 tarihi belirlenen "The House with a Clock in Its Walls", John Bellairs'in 1973 yılında yayınlanan aynı isimli çocuk kitabından beyaz perdeye uyarlanıyor. Kadrosunda  Twin Peaks'in yıldızı Kyle MacLachlan ve Daddy’s Home'un oyuncusu Owen Vaccaro, Colleen Camp, Renée Elise Goldsberry, Sunny Suljic gibi isimleri de bulunduran filmin yönetmen koltuğunda Clown, Otel ve Ayin gibi başarılı korku filmleriyle tanınan Eli Roth oturuyor. Yapımın senaryosunda ise fenomen dizi Supernatural'ın yaratıcısı Eric Kripke imzası var.

Kısa süre önce yetim kalan 10 yaşındaki Lewis Barnavelt, gizemli amcasıyla yaşamak için Michigan'a tanışmak zorunda kalır. Ancak amcasının bir büyücü olduğundan haberi yoktur. Bu gerçekle yüzleşmesinin ardından, kendini sihir dünyasının içinde bulur. Kısa sürede kıyametin kopması için uğraşan kötü kalpli büyücü Isaac Izard'ın adını duyan Lewis, Izard'ın kıyamet günü için geri sayımda olan büyülü bir saat yaptığını öğrenir. Saati tamamlayamadan ölen kötü büyücü, saati Lewis ve amcasının yaşadığı eve gizlemiştir. İkili, kıyamet kopmadan ve Izard'ın eşi Selena'dan önce saati bulmak zorundadır...

  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha